almanya
+47 31 91 1903 ve +33756971903

ücretsiz iptv film paket

iptv, ucuz ve bedava , iPTV Server Satış. Donmasız, Hesaplı, Stabil Çanaksız İnternet TV. Televizyon Keyfini Her Yerde Yaşayın.

pc vlc player.

hülo

smart iptv ekleme (dosyayı pc masaüstüne indir siptv sitesine yükle tv de 0 restart reloaded)

android tel

herzaman güncel

null

altered carbon ek dizi paketimizde tüm üyelerimize ücretsiz

westworld

null

westworld ek dizi paketimizde tüm üyelerimize ücretsiz

salon kanallarına düşmeden bizde

null

sinemadan hemen sonra (sinema çekimi eklemiyoruz)

 

2018 öncesi yazılar…

canlı destekten 31 temmuz itibariyle linklerinizi isteyin

3 ay önce ayda 800 tl masrafı vardı talep görmeyince kapattım. bu ara satışlarım iyi şimdi yeniden açıyorum.

film paketi +18 adult paket üyemiz olun olmayın herkese ücretsiz.

destek olursa geliştiririm şu an çok amatörce. bağış yaparsanız hayır demem 😀 belki belgesel felan da eklerim.

aslında müşterilerin bireysel isteklerine karşılık verebilmek için kurdum vod panel sistemini ama boşta çok yer var ve herkes faydalansın. canlı kanal olmadığı için pek de yoğunluk olmuyor zaten.

müşterilerimiz film yerli dizi isteğinde bulunabilir.  yabanci dizi izlemeyi unutun 😀 inanılmaz vakit yiyor bu iş belki walking dead gibi çok popüler dizilerin yeni bölümlerini eklerim.

şu an uğraştıgım konu yasal platformlarda olduğu gibi bir filme tıklayınca – çift ses – yani ister türkçe düblaj isterseniz orjinal dil seçme şansı sunmak.

tek sıkıntı smart tvlerde mp4 dosyası nedense buketlerden tıklayınca direk açmıyor – ya kanal sayısı girmek zorundasın yada ileri geri gitmek zorundasın.

filmlerin içine ortasına bir yerlerine gizli reklamlarımı basıyorum. hiç emek vermeden çalıp kendi malı gibi müşterilerine parayla dağıtacak iptvcilere duyurulur 😀

ligler başlamadan önce tamamlamaya çalışıcam ve bu işten 1 tl çıkarım yok. ayrıca mevcut üyelerin panelleriyle alakası yok – serverları ile de alakası yok en ucuzundan aldım zaten serveri.

10.000k üzerinde filmler misal bende paso donuyor sizlerinde yorumlarını bekliyorum.

film izlemek için biliyorum onlarca site program var ama iptv nin keyfi bir başka amatörce bir çalışma olacak prof. iş beleşe beklemeyin 😀

neden yaptım derseniz

hdfilmcehennemi denen siteye 3 yıldır giriyorum

hergün reklamın bokunu çıkardılar artık

tamam dedik kazansınlar – doymadılar – altyazılara bahis reklamı çıkmaya başladılar

buda yetmedi filmlerin içine sesli reklam koyarak çüş artık dedirttiler.

bedava sandıgınız siteler bedava değil – tüm verileriniz izlenip size reklam gönderiyorlar – ve hayrına iş yaptıgını iddaa edenler inanılmaz paralar kırıyor bu işten.

istersem malum kanalları da bedava veririm reklam karşılığı hem daha çok kazanırım hem trip çekmem belki seneye o tür bir sisteme geçerim  😀 çünkü 1 tlya bile satsam almayak beleşçi kitle mevcut. kimsenin server masrafıymış emek maliyetiymiş umrunda değil. bedava olsun iyi olsun köle gibi hizmet etsin hep bana versin – çünkü prensesim.

saatlerce link aramaya reklam delisi olmaya devam etmek sizin seçiminiz 😀 yazın 1 tlya iptv server dağıttık adam 1 tllık malın testini istiyor – donmama garantisi var mı yazıyor.